Pages Menu
Facebook
Categories Menu

STOMFLEX

2015-05-09 12.45.59

Firma ULV POLSKA jest twórcą jedynego na świecie urządzenia do bezciśnieniowego napylania  środków antyadhezyjnych przy produkcji węży gumowych.

Stomflex oparty jest na technologii ULV dzięki czemu z każdego ml preparatu powstaje ok. 40 milionów kropel. Opatentowana konstrukcja dyszy powoduje, że krople  wirują wokół poruszającego się wewnątrz rdzenia .  Dzięki temu nałożona zostaje optymalna warstwa środka. Stomflex służy do nanoszenia środka na rdzenie w pierwszym etapie produkcji, jak również na gotowy wąż, zapobiegając jego sklejaniu .

2015-05-09 12.45.30

Dawkowanie środka umożliwia jednostka sterująca,  a system awaryjnego wyłączania jest podłączony bezpośrednio z linią produkcyjną. Takie rozwiązanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo pracy.

Komora napylająca została zaprojektowana w taki sposób, by nienapylony środek spływa powrotem do zbiornika.  Mieszadło umieszczone wewnątrz, kręcąc się z niewielką prędkością, utrzymuje środek w stałym ruchu.

Wszystkie elementy urządzenia malowane są proszkowo, a sama komora wykonana jest ze stali kwasoodpornej.

Dużo okno rewizyjne pozwala na stałą kontrolę procesu napylania a uchylna klapa z czujnikiem podniesienia umożliwia prostą wymianę filtra.

Technologia ULV rozwiąże Twoje problemy z antyadhezją.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

STOMFLEX